כיום במבנים שאינם גדולים כמו דירת מגורים בינונית או מבנה משרדים קטן משתמשים במיזוג אוויר מרכזי, במקום להתקין מספר מזגנים או מערכות מסורבלות מתקינים מערכת מיזוג כללית אחת שבה ניתן לשלוט במספר דרכים:

  • מרכז בקרה ראשי הקובע אם המיזוג פועל או לא.
  • מרכזים קטנים בכל חלל שמהם ניתן לשנות את הטמפרטורה באותו חדר.
  • התחברות לבקרת שליטה דרך מערכות מחשב וטלפון.

מזגן מרכזי הינו נוח ופשוט לשימוש, חוץ מהשליטה באקלים והטמפרטורה בכל חדר בנפרד ניתן לשלוט על המערכת דרך לוחות בקרה ואף דרך הסמארטפון, מערכות מרכזיות מציעות פעולה שקטה מאוד וחיסכון רב בצריכת החשמל, ההתקנה היא פשוטה ומהירה והשליטה בבקרה יכולה להתבצע עד לכ-16 אזורים בו זמנית. כאשר ניגשים לבחירה ולתכנון של המערכת המרכזית חשוב להתמקד בנתונים הבאים:

  • המיקום של המבנה- האם הוא בקומה ראשונה או שניה.
  • אזור האקלים החיצוני של המבנה, אם האזור קר יותר או חם יותר, האם המבנה נמצא גבוה בהשוואה לקו המים או נמצא במקום נמוך יותר.

לפי הנתונים שהצגנו ניתן יהיה לתכנן את הטמפרטורה והעוצמה שבה תופעל המערכת, לבסוף צריך לבדוק היכן יעבור המיזוג המרכזי, כלומר לאילו חדרים חשוב שיגיע המיזוג ומהיכן האוויר יצא, האם בחדר אחד יהיו שתי יציאות למיזוג או רק יציאה אחת, כל אלו ניתן יהיה לחשב ולתכנן בעבודה עם אנשי מקצוע.

אנו כוכב המיזוג מתמחים בתכנון והתקנת מערכות מיזוג מרכזיות, אנו נשב אתכם ונבנה יחד את מערכת המיזוג המרכזית שלכם לבית או למשרד לפי שביעות רצונכם ובתנאים שתדרשו, כל סוג מערכת ומודל מוכרים לנו ואנו מוכנים ומזומנים להתקינם.

לפרטים על סוגי מערכות ותוכניות מיזוג צרו עמנו קשר פה באתר או התקשרו למשרד.

חברות מזגנים
electra
tadiran
mitsubishi
fujitsu
lg
unique
daikin_logo
בין לקוחותינו
ביג
פלדמן
כבאות והצלה
ש.י. קבלני בנין
עיריית בית שמש
קפה גרג'
נתיב פיתוח נדל"ן
רם שן הסעות
סינמה סיטי
MATSART
logo_menu-biga
230px-Netivei_haGaz_svg
malibo
adora
giraffe
japanika
admin-ajax