חימום תת רצפתי- העתיד של חימום הבתים בארץ.

 

דמיינו מצב בו בחורף הקר, אתם לא צריכים להדליק מזגן, ולא סובלים מהאוויר היבש שמזגן מחמם מייצר. דמיינו מצב בו אין לכם שום צורך לקפוץ לחנות הקרובה לביתכם בשביל לרכוש מפזר חום או תנור חשמלי, שיכולים לחמם יתר על המידה (מה גם שלא תמיד הם איכותיים מספיק ובטיחותיים מספיק). דמיינו מצב בו נעים לכם בבית כשבחוץ קור אימים, אתם יכולים להסתובב עם ביגוד קצר בחדרים השונים ואין שום מערכת חימום שמייצרת כמויות רעש אדירות. בנוסף דמיינו מצב בו אתם מקבלים את חשבון החשמל ורואים שהשד לא כזה נורא, אף על פי שהחימום במהלך החורף עבד אצלכם שעות נוספות. עכשיו תפסיק לדמיין ותכירו בעובדה כי קיימת מערכת אחת שיכולה לספק לכם את כל הטוב הזה: מערכת חימום תת רצפתי.

 

יקר בהתחלה, משתלם בסוף.

 

מערכות החימום שכבר מזמן הפכו למוצר מבוקש במדינות קרות יותר, כמו קנדה למשל, צוברות קהל אוהדים גדול בשנים האחרונות וגם בארץ. אף על פי שנהוג להקל ראש בכל הקשור בחימום הבית בישראל, שכן כולנו יודעים שהחורף כאן הוא יחסית קצר, גם באותה תקופה בה הטמפרטורה צונחת, חשוב מאוד לספק מענה ראוי לאנשים השוהים בבית על מנת שאף אחד לא יסבול מקור. מערכת החימום התת רצפתי אמנם יקרה יותר ממערכות אחרות בעת ההתקנה שלה, אך בזכות המערכת בעלת הטכנולוגיה המתקדמת, היא מאפשרת בטווח הארוך הפחתה משמעותית בעלויות צריכת החשמל של כל בית. מזגנים צורכים הרבה אנרגיה, כנ״ל תנורי חימום ומפזרי חום. החימום התת רצפתי בנוי בצורה כזו שמאפשרת להפחית באותן עלויות.

 

איך זה עובד?

המערכת התת רצפתית היא שקטה, נעימה וכלל לא מורגשת בבית. כל המערכת מותקנת מתחת לרצפה, מה שחוסך התעסקות עם גופי חימום שבולטים לעין. היא מפזרת חום נעים שאינו מכביד או מייבש את האוויר ומאפשרת שהייה נעימה מבלי שמרגישים אותה במהלך העבודה. ברגע שהיא נדלקת, היא מחממת את הצינורות המותקנים מתחת לרצפה ובכך מפזרת בחלל הבית חום לפי הטמפרטורה הרצויה ובצורה אחידה, כך שלא יוצא מצב שבאזור אחד בבית חם בעוד שבאיזור אחר עדיין קר.

 

אם אתם מחפשים מערכת, שקטה, אמינה, יעילה, כזאו שאפשר לנשום איתה כשהיא פועלת, וכמובן חסכונית, זאת ללא ספק המערכת עבורכם.