מזגנים הינם חלק בלתי נפרד מעולם התעשייה בארץ, כל מבנה תעשייתי נצרך לשמירה או שינוי של טמפרטורות קור או חום ולפעמים שניהם באזורים שונים למטרות שונות, בשנים האחרונות הלך והתפתח תחום המיזוג ונעשה פשוט וזמין יותר לשימוש במיוחד בתחום התעשייה.

תכנון צרכי המבנה:

לכל מבנה תעשייתי יעוד שונה למיזוג, חלקם נדרשים לקירור חלקם לחימום, חללים מסוימים אמורים להישאר בטמפרטורה אחידה ועוד, על מנת לבדוק ולתכנן אילו מערכות להתקין במבנה יש לשבת עם מומחי מערכות מיזוג ולתכנן כיצד להתקין ואלו מערכות יתאימו לצרכי המקום.

הקמה והתקנה של המערכות:

לאחר התכנון ובניית תכניות המיזוג, אנו בכוכב המיזוג נעזור לכם לבחור במערכת הנכונה או במספר המערכות הדרושות לכם ונתקין אותם, בכוכב המיזוג נמצא צוות מומחה בהתקנת מערכות מיזוג תעשייתיים, חדרי קירור מיוחדים, מעבדות הדורשות טמפרטורה אחידה ועוד, אנו ערוכים ומוכנים לכל הקמה והתקנה של כל מערכת.

סוגי המערכות:

כוכב המיזוג פועלת זמן רב עם כל חברות המיזוג הגדולות ביותר בארץ, אם אתם מעוניינים במודל מסוים אנו נשיג וגם נתקין אותו, צברנו לאורך השנים ידע ומומחיות וכמובן התעדכנות בלתי פוסקת בכל המודלים החדשים שמשווקים בשוק, מערכות אוורור משוכללות, עיבוי מים, מפזרי עשן ואש ועוד התקנים רבים- אנו המומחים ביותר לכל מערכת שתחפצו, אצלנו לא תקבלו רק התקנה אלא גם ייעוץ והכוונה מקצועית בבחירת המודל הנכון למערכת המיזוג שלכם.

תחזוקה:

גם אם סיימנו את כל שלבי ההתקנה ואתם זקוקים להתקנה מחודשת, הוספת חלק למערכת או תיקון הצוות שלנו מוכן וזמין בכל שעות היממה לכל שירות שתזדקקו לו.

להתקנות והצעות מחיר על תכניות תעשייתיות והתאמות למבנה צרו עמנו קשר כאן.

חברות מזגנים
electra
tadiran
mitsubishi
fujitsu
lg
unique
daikin_logo
בין לקוחותינו
ביג
פלדמן
כבאות והצלה
ש.י. קבלני בנין
עיריית בית שמש
קפה גרג'
נתיב פיתוח נדל"ן
רם שן הסעות
סינמה סיטי
MATSART
logo_menu-biga
230px-Netivei_haGaz_svg
malibo
adora
giraffe
japanika
admin-ajax